CS 221 GL

  "ASİDİK KARAKTERLİ JEL BOYA SÖKÜCÜ"

   

  “ÇOK KATLI BOYA TABAKALARININ KISA SÜRE İÇERİSİNDE SÖKÜLMESİNDE KULLANILAN ETKİLİ JEL BOYA SÖKÜCÜDÜR.”

   

  “ÖZELLİKLE YAŞ BOYA TESİSLERİNDE SU PERDESİ ÜZERİNDE, BOYA ATILAN ZEMİN VE UYGULAMA IZGARALARININ ÜZERİNDEKİ ÇOK KATLI BOYALARIN TEMİZLİĞİNDE ETKİLİ SONUÇ VERİR.”      

   

  YAPISI    

                                          

  Organik solventler, organik asitler, anorganik dispersantlar ve metal koruyucu inhibitörlerin uygun karışımından oluşur.

   

  KULLANIM ALANLARI

   

  Hatalı boya uygulamalarında metal malzemenin tekrar boyaya alınma işlemi öncesinde, istenmeyen boya tabakalarından arındırılmasında kullanılır.

  Otomotiv sektöründe; yaş boya tesislerinde kullanılan zemin ızgaraları ve taşıyıcı konveyör üzerinde zamanla biriken çok katlı boyların pratik şekilde sökülmesinde son derece etkilidir.

   

  TEKNİK ÖZELLİKLER

   

  Koordine solvent-asit uygulamasıdır. Metal koruyucu inhibitörler içerir. Organik asitlerle güçlendirilmiş yapısı sayesinde çok katlı boyaları çözebilme kabiliyeti vardır.

   

  Ürünün uçuculuğu sınırlandırılmıştır. Bu sayede birim üründen maksimum kullanım ömrü elde edilir.

   

  KULLANIM TALİMATI     

                                   

  Boyası sökülecek yüzey üzerine yeterli miktarda ürün fırça ile sürülür. Uygun bekleme süresi sonrasında deforme olan boya kuvvet uygulaması gerektirmeyen basit bir kazıma işlemi ile yüzeyden alınır.

   

  Kullanım anında cilt ve göz temasına karşı gerekli koruyucu ekipman kullanılmalıdır. Detaylar ürün malzeme güvenlik bilgi formunda (MSDS) verilmiştir.

   

  AMBALAJ     

                          

  Orijinal kilitli kapaklı PE 30 – 60 – 200 kg şeklindedir. Orijinal ambalajında, direkt gün ışığı ve ısıya maruz kalmayacak şekilde, kapalı depo şartlarında bir yıl süre ile stabilizesini korur.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Jel Boya Sökücü