WAXSTRIP - 250

  "PLASTİK MALZEMELER ÜZERİNDEN BOYA, KAPLAMA VE CİLALARIN SÖKÜLMESİNDE KULLANILIR."
   

  ETKİLİ SONUÇ İÇİN İKİ AYRI KATMAN

  WAXSTRIP-250 üst üste iki katmandan oluşmuştur. Üstte; alttaki su bazlı çözücünün etkisini artıran, çözme süresini kısaltan özel bir solvent karışımı vardır. Bu sayede alışılagelmiş yöntemlerle sökülemeyen kaplamaları dahi kısa sürede yüzeyden alır.

  Güçlü formülü ile boya ve kaplamaların bağlayıcılarını çözer. Yüzeyde tam bir temizlik sağlar. WAXSTRIP-250 ile temizlenen malzemeler başka herhangi bir işleme gerek olmaksızın yeniden boya veya kaplama işlemine alınabilir.

  Her türlü wax ve cilanın sökülmesinde de etkili sonuç verir.


   

   

  PLASTİK YÜZEYLERDE ERİTME YAPMAZ

  Özel solventlerden oluşan yapısı her türlü plastik yüzeyde kullanma imkanı verir. Deformasyon yada erimelere neden olmaz. Şeffaf plastik aksamda dahi güvenle kullanılır.

   

  EKONOMİ SAĞLAR

  Yanlış uygulama, imalat hataları ve fireler nedeniyle atıl durumda olan plastik mamüllerin mevcut boya, kaplamadan kurtarılarak temizlenmesini sağlar.

  Malzemelerin yeni boya/kaplama sonrası tekrar kazanımı söz konusudur. Kırma yada hurdaya verilmez.


   

  KOLAY UYGULAMA

  WAXSTRIP-250 sadece daldırma yöntemi ile yüzeye uygulanabilir. Malzeme su ile karıştırılmaksızın direkt olarak uygulama yapılacak tankın içerisine doldurulur. 40 – 50 ° C ısı verilir. 2 dk. Beklendikten sonra temizlenmiş malzemeler banyodan çıkartılır.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Plastik Malzeme Boya Sökücü