CARDCLEAN-CS

  "ELEKTRONİK KART TEMİZLEYİCİ SOLVENT"

   

  ETKİLİDİR


  Güçlü formülü sayesinde uygulandığı yüzeydeki yağ ve kirleri hemen söker, nem ve rutubeti bünyesine alır. Hiçbir tortu bırakmaksızın buharlaşır.

  GÜVENLİDİR


  Solvent esaslı bileşiklerden oluşmasına rağmen kanserojen yapıda değildir.

  Kart üzerinde bulunan koruyucu wax tabakası ve elektronik aksamlar üzerinde olumsuz etki göstermez. Devre sembol ve yazıları ile taşıyıcı sistemde tahribata neden olmaz.


  TEMİZLİK VE BAKIM SÜRESİNİ KISALTIR


  CARDCLEAN CS uygulandığı yüzey üzerinde tam bir ıslatma efekti gösterir. Küçük miktarlarla yapılan uygulamalarda dahi yüzeye kendiliğinden yayılır, etkili temizlik imkanı sağlar. Kısa süre içerisinde yüzeydeki yağ ve kir tabakalarını da bünyesine alarak buharlaşır.

  KULLANIM TALİMATI


  Her türlü elektronik kart temizliğinin yanı sıra; elektrik motorlarının kömür, sargı ve fırçalarının, elektrik kontaktörlerinin kontaklarının ve elektrik bağlantılarının temizliğinde, makine iç aksamlarının temizliğinde, jeneratörlerde, güç kulelerinde, baskı ekipman ve makinelerinde güvenle kullanılır.

  Kullanılacağı alanın özelliğine bağlı olarak; Daldırma, püskürtme, fırçalama ve silme yöntemleri ile uygulanabilir. Püskürtme yolu ile yapılan uygulamalarda CARDCLEAN-CS tatbik edilecek alanların sökülmesine gerek yoktur. Yerinde ve monte vaziyette temizliğe imkan sağlar. Nüfuz edici özelliği sayesinde kullanılan ekipmanlarla veya elle ulaşılamayan yerlerde de etkili sonuç verir.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Kart temizleyici