CS D600

  "ULTRA YOĞUN ÇAMAŞIR SUYU"

   

  “SU İLE KARIŞTIRILARAK KULLANILAN YOĞUN FORMÜLE SAHİP ÇAMAŞIR SUYU. ÖZELLİKLE KİR VELEKE ÇIKARMAK, HİJYENİK ORTAM SAĞLAMAK AMACIYLA KULLANILIR.”

   

  ETKİLİDİR

   

  Güçlü formülü ile banyo, klozet, lavabo temizliklerinde kullanılır, dökme yada silme yöntemiyle uygulanan ürün, 4-5 dakika beklenildikten sonra durulama yapılır. Ortamdaki kötü koku ve lekeleri yok eder, hijyenik ortam sağlar.

   

  KULLANIM TALİMATI

   

  Zemin ve geniş yüzeyleri temizlemek ve hijyen sağlamak amacıyla 5 lt. suya 3 kahve fincanı (150 gr.) ürün ilave edilip silinir.

  Mutfak bezleri-süngerler CS-D 600 çamaşır suyu katılmış suya bastırılarak hem temizlik hem de hijyen sağlanmış olur. Çamaşır beyazlatmak için 5 lt. suya 30-50 gr. çamaşır suyu ekleyerek yıkama yapılır. Direkt çamaşır üzerine dökülmemelidir.

   

  KKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

   

  Sodyum hipoklorit içerir. Sadece su ile karıştırılmalıdır. Farklı bir kimyasal madde ile karıştırılarak ASLA kullanılmamalıdır. ( özellikle tuz ruhu ( Hidroklorik asit ) ile karıştığında zehirli KLOR gazı açığa çıkarır. )

  Ürün ambalajı serin yerde ağzı kapalı ve dik olarak tutulmalıdır. Direkt Güneş ışığına maruz kalması önlenmelidir. Ambalajı açık bırakılan ürünün hava teması ile etkinliği azalacaktır. Mutlaka kendi orijinal ambalajında ve ambalajı kapağı iyi şekilde kapatılmış olarak stoklanmalıdır.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Ultra yoğun çamaşır suyu