RESOLVER HT

  AĞIR GIDA YAĞI SÖKÜCÜ

   

  ETKİLİDİR

  Gıda sektörü için geliştirilmiş güçlü formülü sayesinde her türlü gıda yağının yapısını kısa sürede bozarak bünyesine alır. Hızlı ve etkili temizliğe imkan sağlar.

   

  GÜVENLİDİR

  Sert sularda dahi son derece etkili sonuç veren RESOLVER HT kullanım sonrası mutfak ekipmanları ve pişirme aparatları üzerinde insan sağlığını riske edecek şekilde tortu, atık ve kalıntı bırakmaz. Bakteriyolojik üremelere uygun zemini hazırlayan yanık yağ ve karbon tabakalarını ortadan kaldırır. Hijyenik çalışma ortamı sağlar. Periyodik kullanım ile yağ kalıntısı ve karbonlaşma birikimi engelleneceğinden yangın riskini azaltır.

   

  EKONOMİKTİR

  Konsantre formülü sayesinde bir birim RESOLVER HT; 10 birim su ile seyreltilir. Ekonomik kullanım imkânı sağlar.

   

  KULLANIM ALANLARI
   

  Otellerde, hastanelerde, restoran, kafe ve hazır yemek üreten tesislerde; özellikle yanık yağların temizlenmesinde, karbonlaşmış yanıkların, katran tortularının çıkartılmasında, fırın ekipmanlarının, tava ve tencerelerin, davlumbaz ve paslanmaz yüzeylerin temizliğinde güvenle kullanılır.

   

  KULLANIM TALİMATI

  Problemli yüzeylerin özelliğine göre daldırma, silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılır. Maksimum etki için daldırma yöntemiyle uygulanması tavsiye edilir. Belirtilen oranlarda hazırlanan RESOLVER HT çözeltisi kaynayana dek ısıtılır. Problemli parçalar çözelti içerisine daldırılır ve ardından durulama yapılır. Aşırı yağlı yüzeylerin temizliğinde ihtiyaç duyulursa bir bez ya da sünger ile sökülen yağlar temizlenir.

  Daldırma yapılamayacak boyuttaki parçalarda seyrelmiş ürün yine sıcak uygulamayla problemli yüzey üzerine püskürtülür ve kısa bir süre beklenir. Yapısı bozulmuş ve gevşemiş yağ tabakaları bez veya süngerle silinerek ya da basınçlı su ile çözülerek uzaklaştırılır.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Ağır yağ sökücü - Gıda sektörü