METCOAT

  SİLME DEMİR FOSFAT ÜRÜNÜ

   

  "SİLME UYGULAMASIYLA BOYA ÖNCESİ HAZIRLIK YAPAN İŞLETMELERDE KULLANILIR. YÜZEYDEKİ YAĞI TAMAMEN SÖKER. BOYA ÖMRÜNÜ ARTIRMAK AMACIYLA YÜZEYDE DEMİR FOSFAT KAPLAMASI YAPAR. GÜÇLÜ FOSFAT TABAKASI BOYANMAMIŞ METALİN 2 İLA 6 AY PASLANMADAN STOKLANMASINA İMKAN SAĞLAR."

   

  YAĞI SÖKER

  Güçlü formülü sayesinde yüzeydeki yağlarla hemen reaksiyon vererek yapısını bozar. İnaktiflerine ayırdığı yağın yüzeyden kolayca uzaklaşmasını sağlar.

   

  DEMİRFOSFAT KAPLAR

  Demir malzeme ile reaksiyona girerek yüzeyi demirfosfat tabakası ile kaplar. Bu sayede boya ve kaplama sonrası yüzeyin içten paslanmasını engeller. Boya kalitesi ve ömrünü artırır.

  Ön yağ alma işlemi uygulanmış metal yüzeyler için daldırma uygulamasında METCOAT tek banyoda demir fosfat kaplama ürünü olarak etkili sonuç verir.

   

  EKONOMİKTİR

  Konsantre formülü sayesinde bir birim METCOAT 10 birim su ile seyreltilir.

   

  KULLANIM ALANLARI

  Demir ( DKP ) başta olmak üzere; Alüminyum, çelik, bronz, bakır, pirinç ve kurşun malzemelerin boya ve kaplama öncesi hazır hale getirilmesinde kullanılır. Tüm metal yüzeylerin etkili şekilde yağdan arındırılmasında kullanılır, ancak sadece demir yüzeylerde demirfosfat kaplaması yapar.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Silme Demir Fosfat