CS 706

  "ENDÜSTRİYEL SOLVENT"

   

  ETKİLİ SÖKME EFEKTİ


  Formülündeki özel bileşenler sayesinde uygulandığı yüzeylerdeki yağların yapısını bozarak bünyesine alır. Ürün dinlendirildiğinde bünyesindeki yağlar kendiliğinden dibe çöker. Böylece ürünün defalarca kullanımı mümkün olur. Uygulama sonrası temizlenmiş parçalar üzerinde koruyucu ince bir fil tabakası bırakır.

  GÜVENLİDİR


  Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozif etki göstermez.

  EKONOMİKTİR


  Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra benzin, mazot ve tiner gibi yanıcı ve parlayıcı malzemelerin yaptığı işi daha az miktarda CS 706 ile yapmak mümkündür. Doyma oranı özellikle daldırma uygulamalarından söz konusu ürünlere göre daha fazladır. Bu özelliği sayesinde birim üründen daha fazla verim almak mümkündür.

  KOLAY UYGULANIR


  Problemli yüzeylerin özelliğine göre daldırma, silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılır. Aşırı yağlı parçaların temizliğinde ihtiyaç duyulursa bir fırça ile sökülen yağlar temizlenir ve uygulama sonrası metal üzerinde kalan ürün fazlasının buharlaşma hızını arttırmak için basınçlı hava tatbik edilir. Geliştirilmiş formülü sayesinde rahatsız edici kokulu solventlerin yerine kullanılabilecek ideal bir üründür.

  KULLANIM ALANLARI


  Makine iç aksamlarının ve özellikle örme makinelerindeki iğne yataklarının, platinlerin ve çelik kapakların arasındaki yağ, iplik parçaları ve pisliklerin ayrıca tüm sanayi alanlarında; demir, çelik, bakır, bronz ve alüminyum başta olmak üzere tüm metal yüzeylerden yağ, kir ve rutubetin giderilmesi amacı ile kullanılır.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Parça Yıkama Solventi - Otomotiv