CS 708

  "YAĞ SÖKÜCÜ ENDÜSTRİYEL SOLVENT " YAĞSIZ"

   

  "YAĞ SÖKMEDE; BENZİN, TİNER, MAZOT GİBİ KİMYASALLARIN YAPTIĞI İŞİ YAPAR ANCAK ONLAR GİBİ YANICI VE PARLAYICI ÖZELLİKTE DEĞİLDİR."

  ETKİLİ SÖKME EFEKTİ


  Formülündeki özel bileşenler sayesinde uygulandığı yüzeylerdeki yağların yapısını bozarak bünyesine alır. Ürün dinlendirildiğinde bünyesindeki yağlar kendiliğinden dibe çöker. Böylece ürünün defalarca kullanımı mümkün olur.

  Ürün hızlı uçucu yapıdadır. Yağsız solvent yapısı sayesinde temizlenmiş yüzey üzerinde her hangi bir tabaka bırakmaksızın, temizlik işlemi sonrası hava tutma yada beklemeye gerek duyulmaksızın kendiliğinden uçar.


  GÜVENLİDİR


  Metaller üzerinde korozif etki göstermez. Kokusuzdur.

  EKONOMİKTİR


  Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra benzin, mazot ve tiner gibi yanıcı ve parlayıcı malzemelerin yaptığı işi daha az miktarda CS 708 ile yapmak mümkündür.

   

  Doyma oranı özellikle daldırma uygulamalarından söz konusu ürünlere göre daha fazladır. Bu özelliği sayesinde birim üründen daha fazla verim almak mümkündür.

  KOLAY UYGULANIR


  Problemli yüzeylerin özelliğine göre daldırma, silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılır. Aşırı yağlı parçaların temizliğinde ihtiyaç duyulursa bir fırça ile sökülen yağlar temizlenir.

  Geliştirilmiş formülü sayesinde rahatsız edici kokulu ve yanıcı solventlerin yerine kullanılabilecek ideal bir üründür.


  KULLANIM ALANLARI


  Tüm sanayi alanlarında; demir, çelik, bakır, bronz ve alüminyum başta olmak üzere tüm metal yüzeylerden yağ, kir ve rutubetin giderilmesi amacı ile kullanılır.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Çapaklı İmalat Yağ Alma Solventi