DESCALER SL

  "KONSANTRE KİREÇ VE TORTU SÖKÜCÜ"

   

  "SİLİS KAYNAKLI KİREÇ VE TORTU TABAKALARININ HASSAS METAL YÜZEYLERE ZARAR VERMEDEN TEMİZLENMESİNDE KULLANILIR."

   

  ETKİLİ VE GÜVENLİ FORMÜL


  Tüm ısıtma ve soğutma sistemlerindeki kireç, kışır, pas ve yosun tabakalarını sistemdeki hassas metallere zarar vermeden çözer, temizler.

  SİSTEME ZARAR VERMEZ


  Geliştirilmiş formülündeki metal koruyucu inhibitörler sayesinde sistemi oluşturan metal malzemeler üzerinde olumsuz hiçbir etki göstermez. Bakır ve pirinç malzemeler de dahil olmak üzere tüm metaller üzerinde güvenle kullanılır.

  TIKANMALARA ENGEL OLUR


  DESCALER SL; mevcut kireci parçalar halinde sökmek yerine, her noktadan eşit miktarda bünyesine alarak söker. Bu sayede çözülen kireç sistem ve bağlantı ekipmanlarında bir birikim-tıkanmaya neden olmaksızın kolayca sistem dışına alınır.

  Kireç tabakasının sökülmesiyle birlikte metal koruyucu inhibitörler tarafından reaksiyon durdurulur. Bu sayede sisteme zarar vermez, mevcut metal aksamlarda oluşabilecek KOROZYON, tahribat ve delinmeleri engeller.

  EKONOMİKTİR


  Konsantre formülü sayesinde bir birim DESCALER SL; 10 birim su ile seyreltilir.

  NOT: Galvaniz, alüminyum, çinko kaplama ve krom malzeme üzerinde kullanılmaz. 55-60 ºC üzerindekisıcaklıklarda ve sıcak yolluklu enjeksiyon kalıplarında kullanılması tavsiye edilmez. Göz ve cilt temasıhalinde bol su ile durulanması gerekir.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Silisyum Kireci - Cam Taşı Sökücü