PROCOAT CS 3100

  SPREY HATTI DEMİR FOSFAT ÜRÜNÜ

   

  BOYA ÖNCESİ METAL YÜZEY HAZIRLIĞINDA SPREY HATLARI İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ, DÜŞÜK BANYO SICAKLIKLARINDA DAHİ ETKİLİ, DEMİR FOSFAT ÜRÜNÜDÜR. ”


  GÜÇLÜ YAĞ SÖKME EFEKTİ

  Procoat CS 3100; sprey fosfat hatlarında yağ alma katkısı ADD 3100 ile kombine kullanılır. Düşük konsantrasyon banyo kurulumlarında ve düşük sıcaklıkta yapılan uygulamalarda dahi, metal yüzeyler üzerinde hızlı ve etkili bir yağ temizliğine imkan sağlayan yeni nesil demir fosfat ürünüdür.

   

  ETKİLİ DEMİR FOSFAT KAPLAMA

  Demir ve çelik malzeme ile reaksiyona girerek yüzeyi demir fosfat tabakası ile kaplar. Demir fosfat tabakası; boya ve kaplama sonrası yüzeyin içten paslanmasını engeller. Boya kalitesi ve ömrünü artırır. Demir fosfat yaş ve toz boya için uygun bir zemin hazırlar.

  Demir fosfat kaplı metaller boyaya alınmadan önce mevsimsel şartlar ve neme bağlı olarak 1 ila 12 hafta arası pas soluşumu olmaksızın bekletilebilir.  KULLANIM TALİMATI

  Banyo çalışma şartları

  Kuruluş Konsantrasyonu:

  % 3 PROCOAT CS 3100 (Demir Fosfat) ; % 0,3 ADD 3100(Yağ alma katkısı9

  Sıcaklık : 50 - 60 ºC

  Ph : 3,00


  BANYO KONTROL YÖNTEMİ VE BANYO İLAVESİ

  Banyo, günlük olarak işletmeye alınmadan önce su seviyesi tamamlanarak, analize tabi tutulmalıdır. Demir fosfat ürün konsantrasyonu banyo nokta sayısı ile takip edilir.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Sprey Fosfat