CS 704

  "ENDÜSTRİYEL SOLVENT"

   

  UYGULAMASI KOLAYDIR


  Problemli yüzeylerin özelliğine göre daldırma, silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılır.
   

  Maksimum etki için silme-püskürtme yöntemleriyle uygulanması tavsiye edilir.
   

  ETKİLİ FORMÜLASYON


  Üzerine püskürtülen parçalardaki yağların çok kısa sürede yapısını bozarak bir bez yada fırça yardımıyla temizlenmesine imkan sağlar. Çok güçlü bir yağ sökücü olduğu için aşırı yağlı parçaların temizliğinde de etkili sonuç verir.

  GÜVENLİDİR


  Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozif etki göstermez.

  EKONOMİKTİR


  Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra benzin, mazot ve tiner gibi yanıcı ve parlayıcı malzemelerin yaptığı işi daha az miktarda CS 704 ile yapmak mümkündür.

   

  Doyma oranı özellikle daldırma uygulamalarında söz konusu ürünlere göre iki kat daha fazladır. Bu özelliği sayesinde birim üründen daha fazla verim almak mümkündür.

  KULLANIM ALANLARI


  Tüm sanayi alanlarında; demir, çelik, bakır, bronz ve alüminyum başta olmak üzere tüm metal yüzeylerden yağ, kir ve rutubetin giderilmesi amacı ile kullanılır.
  Tüm bu yüzeyler üzerinden yapışkan ve tutkal lekelerinin çıkartılmasında son derece etkilidir.


  KULLANIM TALİMATI


  CS 704 uygun ekipman ile problemli parçalar üzerine püskürtülür. Yağ sökme işlemi sonrası silme uygulaması ile çözünen yağlar metal üzerinden alınır. Metal üzerinde kalan ürün fazlasının uçma hızı basınçlı hava uygulamasıyla arttırılabilir. Çok yağlı parçaların temizliğinde ihtiyaç duyulursa bir fırça yardımıyla sökülen yağlar temizlenir.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Yağ Alma & Yıkama Solventi - Silme