CS 740

  "YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENT - KOKUSUZ"

   

  “METAL YÜZEYLER ÜZERİNDEN YAĞ VE KİR TABAKALARININ SÖKÜLMESİNDE KULLANILAN KOKUSUZ YAPIDA YAĞ SÖKÜCÜ SOLVENTTİR. BENZERLERİNİN AKSİNE YANICI VE PARLAYICI ÖZELLİĞİ YOKTUR. SAĞLIK AÇISINDAN RİSK İÇERMEZ. BOYALI YÜZEYE ZARAR VERMEZ. GÜVENLE KULLANILIR.”

   

  ETKİLİ SÖKME EFEKTİ

   

  Güçlü formülü sayesinde yağlarla hemen reaksiyon vererek yapısını bozar ve bünyesine alır. Aşırı yağlı parçaların temizliğinde de etkili sonuç verir.

   

  "DÜŞÜK UÇUCULUK, GÜVENLİ FORMÜLASYON"

   

  Çalışma ortamına minimum oranda uçucu komponent verir. Kokusuz ve sağlıklı kullanım imkanı sağlar.

  Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozif etki göstermez.

   

  EKONOMİKTİR

   

  Ekonomik birim fiyatlarının yanı sıra benzin, mazot ve tiner gibi yanıcı ve parlayıcı malzemelerin yaptığı işi daha az miktarda CS 740 ile yapmak mümkündür.

  Uçma ile yaşanan ürün kaybı özellikle daldırma uygulamalarında söz konusu ürünlere göre en az iki kat daha azdır. Bu özelliği sayesinde birim üründen daha fazla verim almak mümkündür.

   

  KOLAY UYGULANIR

   

  Problemli yüzeylerin özelliğine göre daldırma, silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılır. Maksimum etki için daldırma yöntemiyle uygulanması tavsiye edilir.

  Uygulama sonrası basınçlı hava tatbiki ile buharlaşma hızı artırılır.

   

  KULLANIM ALANLARI

   

  Tüm sanayi alanlarında; demir, çelik, bakır, bronz ve alüminyum başta olmak üzere metal yüzeylerden yağ, kir ve rutubetin giderilmesi amacı ile kullanılır.

  Boya ve kaplama öncesi yağ sökme işlemlerinde hızlı ve etkili sonuç verir.

  Tüm bu yüzeyler üzerinden yapışkan ve tutkal lekelerinin çıkartılmasında son derece etkilidir.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Kokusuz Solvent