CS 790

  "YAĞ - TUTKAL SÖKÜCÜ ENDÜSTRİYEL SOLVENT"

   

  “TÜM SANAYİ ALANLARINDA; TUTKAL VE YAĞ KAYNAKLI KİRLİLİKLERİN TEMİZLENMESİNDE KULLANILIR. SOLVENT BAZLI HAM MADDELERDEN OLUŞMASINA RAĞMEN SU İLE KARIŞABİLİR YAPIDADIR. İŞLEM SONRASI TEMİZLENEN YÜZEY SU İLE DURULANABİLİR.”

   

  ETKİLİ SÖKME EFEKTİ

   

  Güçlü formülü sayesinde tutkal ve tutkal kaynaklı kirlilikler üzerinde hemen reaksiyon verir, yapısını bozar ve bünyesine alır. Hızlı ve etkili bir temizliğe imkan sağlar.

   

  DÜŞÜK UÇUCULUK, GÜVENLİ FORMÜLASYON

   

  Çalışma ortamına minimum oranda uçucu komponent verir. Kokusuz ve sağlıklı kullanım ortamı sağlar.

  Solvent esaslı bileşenlerden oluşmasına rağmen kesinlikle yanıcı ve parlayıcı değildir. Metaller üzerinde korozif etki göstermez.

   

  KOLAY UYGULANIR

   

  Problemli yüzeylerin özelliğine göre daldırma, silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılabilir.

  Ürün tamamen solvent bazlı kimyasallardan oluşmasına rağmen her oranda su ile karışır. Bu sayede; temizlik sonrası ürün fazlası ve tutkal artıkları su ile yıkanarak yüzeyden uzaklaştırılabilir.

   

  KULLANIM ALANLARI

   

  Tüm sanayi alanlarında; demir, çelik, bakır, bronz ve alüminyum başta olmak üzere metal yüzeylerden yağ, kir ve rutubetin giderilmesi amacı ile kullanılır.

  Boya ve kaplama öncesi yağ sökme işlemlerinde etkilidir.

  Tüm bu yüzeyler üzerinden yapışkan ve tutkal lekelerinin çıkartılmasında güvenle kullanılır. Kablo sektöründe jel yapıdaki tutkal kaynaklı kirliliklerin

  temizliğinde oldukça etkili sonuç verir.

   

  Ürün Açılaması
  Açıklama Tutkal Sökücü Solvent