CS 102

  CS 102 SU BAZLI KALIP TEMİZLEME ÜRÜNÜ 

  “SU İLE KARIŞTIRILARAK KULLANILAN GÜÇLÜ YAĞ SÖKÜCÜDÜR. DALDIRMA BANYOLARINDA VE ULTRASONİK YIKAYICILARDA YAPILAN YAĞ SÖKME UYGULAMALARINDA ETKİLİ ŞEKİLDE KULLANILIR. PLASTİK ENJEKSİYON KALIPLARINDA, KALIP YÜZEYİNDE BİRİKEN YAĞ, KARBON TABAKALARI, KOROZYON VE PASI KISA SÜRE İÇERİSİNDE SÖKEREK BÜNYESİNE ALIR.”

  ETKİLİDİR

  Güçlü formülü sayesinde tüm sanayi yağları üzerinde son derece etkili ve hızlı sonuç verir. Gres yağları, kalıp koruyucu yağlar ve bu yağların yüzeyde bıraktığı tortuların, wax tabakalarının pratik şekilde temizlenmesine imkan sağlar. Yanmış kurumlaşmış yağlar ve kalıntılarının temizliğinde etkilidir. Demir ve çelikten mamül her türlü yüzeyden, mineral yağlar, sentetik yağlar, gres yağları, kesme ve yüzey işlem sıvıları, gıda yağları ve bu yağların bıraktığı tortuların sökülmesinde, güçlü formülü ile tercih edilir.

  ÇOK AMAÇLI KULLANIM

  Her türlü temizleme sisteminde; sıcak, soğuk uygulamalarda, basınçlı yıkayıcı ve buhar temizleyicilerde, yer otomatlarında, pulvarize yöntemlerle, silme-fırçalamayla, daldırma tanklarında etkili sonuç verir. Ultrasonik yıkayıcılarda düşük miktarda ürün kullanımında dahi hızlı ve etkilidir.

  GÜVENLİDİR

  Kalıp yüzeyine zarar vermez. Temizlik sonrası metal yüzeyde tekrardan pas ve korozyon oluşumunu önler.

  EKONOMİKTİR

  Konsantre formülü sayesinde bir birim CS 102; 40-100 birim su ile seyreltilir. 

  ÇALIŞMA ŞARTLARI

  Kullanım Konsantrasyonu : %3 – %5

  Sıcaklık : 70 – 90º C

  İşlem Süresi : 10 – 20 dk

  Ürün Açılaması
  Açıklama Su Bazlı Kalıp Temizleme Sıvısı